O szkole

OSK Lejdis - szkoła tylko dla kobiet

Jest jedyną taką szkołą w lubuskim !! Tak tak, moje kochane kursantki, w mojej szkole instruktorkami będą same panie i tylko dla Was powstała ta szkoła, bo kto lepiej zrozumie kobietę niż my same!? Jeśli marzysz, by zostać kierowcą rajdowym lub po prostu chcesz wiedzieć, jak jeździć autem w szpilkach, zapraszamy! Twój mąż jest zazdrosny? - u nas nikt nie będzie łapał Cię za kolanko :) Rozumiemy, że nie jesteś urodzonym kierowcą, a malowanie ust na czerwonym świetle wymaga pewnych umiejętności - my Cię nauczymy! ;)

O szkole

Moja szkoła powstała z myślą o kobietach, które pragną wsiąść do samochodu, jeździć dynamicznie, pewnie i nie jak przysłowiowa "baba za kółkiem". Instruktorką praktycznej nauki jazdy będę ja :). Mam kilkuletnie doświadczenie w dwóch największych szkołach nauki jazdy w Zielonej Górze. W tym czasie udowodniłam, że jestem wyrozumiała i opanowana, tłumaczę wyraźnie i do skutku. Doskonale rozumiem, jaki stres odczuwają kobiety, które po raz pierwszy wsiadają za kółko, sama kiedyś tak zaczynałam. Nie musicie się  martwić, u mnie nikt nie wysiada z auta na środku ronda ze łzami w oczach, bo zniecierpliwienie instruktora sięgnęło zenitu. Dla mnie nie jest śmieszne, że nie odróżniasz gazu od sprzęgła i nie wiesz, co jest pod "maską", wiec nie musisz się niczego obawiać. Wszystkiego Cię nauczę  w miłej i przyjaznej atmosferze, bez krzyku i niepotrzebnych nerwów :)

 U nas dowiesz się wszystkiego, co potrzebujesz wiedzieć na egzaminie i nie tylko... będziesz czuła się pewnie i bezpiecznie za kierownicą, uśmiechając się pod nosem przy omijaniu mężczyzny, który dawno zapomniał, czym jest kodeks drogowy.

Pomogę Ci załatwić wszelkie formalności, związane z prawem jazdy, wypełnianiem wszystkich wymaganych dokumentów.